Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

O placówce

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

O placówce

 

ESKULAP

Rzymski odpowiednik greckiego Asklepiosa. Bóg sztuki lekarskiej. Lekarz, uzdrowiciel i opiekun chorych. Patron lekarzy. Symbolem Eskulapa była laska z owiniętym na niej wężem.

Centrum Medyczne ESKULAP znajduje się w środkowej części miasta z dobrym dojazdem komunikacyjnym. Miejsce to łączy w sobie zalety  niewielkiej odległości od centrum miasta z zaciszem położenia. Położone jest na posesji u zbiegu ulic Wyzwolenia i Narutowicza na ogrodzonej działce o wielkości 1850 m. kw.

Wokół Centrum na jego terenie usytuowano 26 miejsc parkingowych zapewniających komfort przyjezdnym klientom.

Centrum Medyczne ESKULAP zostało zaprojektowane i wybudowane zgodnie z obowiązującymi wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi placówek ochrony zdrowia.
Centrum posiada 3 niezależne wejścia dla poszczególnych grup pacjentów. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 850 m. kw. na dwóch kondygnacjach. Wjazd na piętro dla osób niepełnosprawnych zapewnia winda.. Na dwóch kondygnacjach Centrum znajduje się 21 gabinetów lekarskich i pracowni diagnostycznych oraz pomieszczenia zaplecza organizacyjno - administracyjnego.

ESKULAP Centrum Medyczne w Ciechanowie rozpoczęło działalność medyczną 2 stycznia 2008 roku. Jest pierwszą i jedyną placówką tego typu świadczącą usługi medyczne w pełnym zakresie ambulatoryjnym w Ciechanowie.

W Centrum Medycznym „ESKULAP" zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania,  dotychczas nie występujące na rynku usług medycznych w Ciechanowie. Od samego początku  realizacji przedsięwzięcia zorganizowania nowoczesnego Centrum Medycznego intencją przyświecającą było zorganizowanie ambulatoryjnej opieki medycznej w nowej formie organizacyjnej i nowej jakości usług medycznych.

W dniu 1 stycznia 2008 roku Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP Centrum Medyczne w Ciechanowie podpisując umowę z NFZ na świadczenie usług zdrowotnych, utworzył kolejny /siódmy w Ciechanowie / rejon Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W ten sposób rozpoczęła się działalność nowych lekarzy rodzinnych dla dorosłych i dzieci. Zaczęliśmy od przysłowiowego zera. Wszyscy nasi pacjenci, którzy podpisali deklaracje wyboru nowego lekarza rodzinnego, zdążyli  już poznać zalety nowej placówki POZ i doceniają jej jakość i nowatorstwo w zakresie usług medycznych. Mamy nadzieję, że następni nasi pacjenci też to zauważą. W ESKULAPIE jest inaczej.


ZAPEWNIAMY WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ZDROWOTNYCH

  • CZYNNE 6 DNI W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7.00 - 20.00
    W SOBOTY 9.00 - 14.00
  • ZAPISY PRZEZ INFOLINIĘ - 12 GODZIN DZIENNIE 
  • OFERUJEMY NOWĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI BEZ KOLEJEK
  • ZAPEWNIAMY DOSTĘP DO SZEROKIEGO ZAKRESU LEKARZY SPECJALISTÓW
  • NOWOCZESNE ZAPLECZE  DIAGNOSTYCZNE 
  • KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE MEDYCYNY PRACY 
  • BADANIA PSYCHOTECHNICZNE NA MIEJSCU (w tym również osób ubiegających się o broń, kierowców)
  • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRMWyszukiwarka

Aktualności

Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym

2020-05-29

W Eskulap Centrum Medycznym wykonujemy badania kolonoskopowe  w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym prowadzonym przez anestezjologa. Badania te  adresowane są do pacjentów, którzy z różnych powodów nie są w stanie poddać się badaniom w sposób standardowy.

Podczas kolonoskopii wykonywanej w znieczuleniu - istnieje możliwość wykonania polipektomii oraz pobrania wycinków do badania histopatologicznego.

Zapisy: 23–6618400

Czytaj dalej

Kontakt

Zadzwoń
23 661 84 00

newsletter

zapisz sie na nasz newsletter