Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne

Poradnia stomatologiczna

Poradnia stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny  powstał głównie z myślą o wymagających pacjentach. Pacjenci oczekują coraz więcej od swojego stomatologa - staramy się sprostać tym oczekiwaniom. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki. Pracujemy na sprzęcie i materiałach najwyższej jakości. Piękny uśmiech przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia, pozytywnej samooceny i pewności siebie w relacjach międzyludzkich.

W obecnych czasach stał się istotnym atutem nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Dlatego współczesna stomatologia to w dużym stopniu stomatologia estetyczna, w zakresie której oferujemy:  systemy wybielania zębów - w gabinecie i w domu,  korektę kształtu zębów materiałami kompozytowymi,   pełnoceramiczne uzupełnienia protetyczne - licówki , wkłady, nakłady, wkłady koronowo - korzeniowe, korony i mosty pełnoceramiczne.

Stomatologia zachowawcza polega na zapobieganiu próchnicy zębów oraz leczeniu już powstałych ubytków. Wykonujemy zabiegi z zakresu: profilaktyki - zajmującej się zapobieganiem powstawania próchnicy,  kariologii - polegającej na leczeniu próchnicy prostej (nie powikłanej reakcją ze strony miazgi) oraz  endodoncji - leczeniem kanałowym, czyli leczeniem próchnicy powikłanej stanem zapalnym miazgi.

Współpracując z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w kraju, możemy wykonać stosując technologie cyfrowe najbardziej zaawansowane konstrukcje protetyczne zapewniając najwyższe walory funkcjonalne i estetyczne. W gabinecie wykonywane są wszystkie rodzaje uzupełnień stałych na podbudowie z metalu lub pełnoceramiczne , które dzięki swoim właściwościom optycznym do złudzenia przypominają zęby naturalne.
 

 

  • Anna Lena Stojowska - asystentka stomatologiczna - studentka trzeciego roku Zdrowa Publicznego I stopnia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu Collegium Masoviense w Żyrardowie o specjalności higiena stomatologiczna.
  • Sylwia Klimkowka - asysentka stomatologiczna – studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku higienistka stomatologiczna.

 

 tel. 23 673 10 92

Powrót

Wyszukiwarka

Aktualności

Zdjęcia pantomograficzne i tomograficzne 3D

2018-06-21

Zapraszamy do Pracownii Stomatologicznej – Najnowszej Generacji Aparat Tomograf Stomatologiczny 3D
Badania na Aparacie ACTEON X-MIND TRIUM PAN CEFALO 3D

Czytaj dalej

Kontakt

Zadzwoń
23 672 20 00

newsletter

zapisz sie na nasz newsletter